Oferta dla galerii handlowych

Teatr w Galerii Handlowej? Kiedyś niewiarygodne- dziś już nikogo to nie zdziwi. Galerie stały się nie tylko miejscem w którym można zrobić zakupy, zjeść lunch czy napić się kawy. Pełnią one funkcję przestrzeni miejskiej obfitującej w liczne wydarzenia rozrywkowo - kulturalne. Wizyta w Centrum Handlowym stała się formą spędzania czasu a naszym zadaniem jest ten czas uatrakcyjnić. Organizujemy wydarzenia, które dostarczą mnóstwo dobrej zabawy, i wywołają przyjemne, pozostające w pamięci skojarzenia.

W celu przygotowania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.


Teatr i pokazy artystyczne

Najmłodsi Klienci Galerii są bardzo ważną i wymagającą grupą docelową. Nie lubią nudy i nie umknie im żaden szczegół. Barwne, wesołe i pełne interakcji przedstawienia skierowane są do dzieci w różnym wieku. W prosty i przystępny sposób pomagają zrozumieć świat dostarczając wielu morałów. Mogą mieć charakter pojedynczy, lub co bardzo dobrze sprawdza się w przypadku Galerii Handlowych- cykliczny. Zaangażowani w spotkanie z ulubionymi bohaterami widzowie chętnie wracają, aby wziąć udział w kolejnym wydarzeniu.


Warsztaty i spotkania edukacyjne

Zabawa jest dla najmłodszych najważniejszą formą spędzania czasu... a jeśliby połączyć ją z nauką? dostarczymy maluchom nie tylko niesamowitej frajdy ale także przekażemy cenną wiedzę i umiejętności. W naszej ofercie znajdują się warsztaty i spotkania edukacyjne o różnej tematyce. Do ich współtworzenia zapraszamy m.in. artystów, podróżników czy naukowców.


Imprezy okolicznościowe

Niemal każda Galeria Handlowa ma w swoim roku kalendarzowym przynajmniej kilka dni wymagających szczególnej oprawy. Urodziny, Mikołajki czy Dzień Dziecka, to tylko niektóre z nich. Posiadamy obszerną bazę artystów, wokalistów czy konferansjerów. Współpracujemy z animatorami , cyrkowcami i aktorami. Zajmujemy się organizacją i przeprowadzeniem konkursów i akcji prosprzedażowych.