Bezpieczne spotkanie

Św. Mikołaja z dziećmi

w przedszkolu i w szkole

 

przygotowane przez firmę

Atrybut Event&Art

Spotkanie z Mikołajem on-line

Proponujemy Państwu bezpieczną imprezę mikołajkową dla dzieci on-line. Pod koniec listopada prześlemy do wydrukowania list od Św. Mikołaja zapowiadający Jego wirtualną wizytę. Na początku grudnia otrzymacie Państwo link do nagrania świątecznego. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre, a może nawet wszystkie placówki mogą być w grudniu zamknięte.

 

W takiej sytuacji link przekażecie Państwo rodzicom, by dzieci miały dostęp do programu w domu. Nagranie będzie zawierać spotkanie ze Św. Mikołajem. Spektakl świąteczny i pożegnanie dzieci.

Spotkanie z Mikołajem on-line

Pod koniec listopada otrzymacie Państwo list od Św. Mikołaja skierowany do dzieci. Będzie w nim zapowiedź zbliżającego się spotkania i wytłumaczenie, dlaczego w tym roku nie można się zobaczyć osobiście.

santa_bg3
Spotkanie z Mikołajem on-line

Św. Mikołaj przed spektaklem pojawi się na chwilę, przywita się z dziećmi i przypomni dlaczego spotykają się w takiej formie. Zapewni maluchów o swojej sympatii do nich, o tym, że pamięta o dzieciach i że ma dla nich obiecaną niespodziankę. Niespodzianką jest świąteczny spektakl
z kolędami i z pastorałkami.

 

Mikołaj zaprosi dzieci do wspólnego oglądania i śpiewania kolęd razem z aktorami. Po spektaklu ponownie się pojawi na ekranach, podziękuje za wspólnie spędzony czas, pożegna dzieci i wyrazi nadzieję, że w przyszłym roku zobaczą się osobiście.

 

Jako, że w tym roku 6 grudnia przypada w niedzielę dajemy Państwu możliwość emisji spotkania w jednym z trzech terminów do wyboru:

- 4.XII. piątek / 5.XII. sobota / 6.XII. niedziela)/ 7.XII. poniedziałek

Spotkanie z Mikołajem on-line
santa_bg5a

Przy pomocy włóczki i szydełka Babcia Klara wyczarowała wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki. Jest tu Dzieciątko, Maryja, Józef, Trzej Królowie, aniołowie, pasterz i zwierzęta. Aktorzy ożywiają wszystkich bohaterów, opowiadając historię znaną od ponad 2 tysięcy lat. Jasełkowe przedstawienie z oryginalnymi lalkami ze wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek, wprowadza młodych widzów w niezwykły świat Wigilijnej Nocy. W spektaklu prezentowane są różne formy animacji. Z pewnością będziemy podziwiać sztukę opowiadania oraz muzykę graną i śpiewaną na żywo.

santa_bg5

Spotkanie z Mikołajem on-line

6 grudnia to dawno zakorzeniona tradycja. Dzieci bardzo czekają na spotkanie ze Św. Mikołajem i na prezenty. W tym roku, kiedy dostęp do imprez kulturalno-rozrywkowych jest bardzo ograniczony, spotkanie ze Św. Mikołajem będzie wyjątkową przygodą i miłą niespodzianką. Na pewno rozpromieni dzieci i sprawi im przyjemność. Będzie radosnym przeżyciem pozostającym w pamięci na długo. Takie chwile w dzisiejszych czasach są na wagę złota.

 

Proponowana forma przekazu sprawia, że jest atrakcyjna, bezpieczna, bez zbędnego ryzyka i możliwa do zrealizowania w każdych okolicznościach.
W sprzyjających warunkach w przedszkolu lub w szkole, a w sytuacji zamknięcia placówek u dzieci w domach.

Spotkanie z Mikołajem on-line
kontakt_jola

Jolanta Lubowicka

EVENT MANAGER

TEL. 502 700 114 J.LUBOWICKA@ATRYBUT.COM.PL

kontakt_natalia

Natalia Daszkiewicz

EVENT MANAGER

TEL. 506 989 686 N.DASZKIEWICZ@ATRYBUT.COM.PL