Warsztaty i spotkania

Korzystając z naszej oferty możesz dowolnie dobierać atrakcje tworząc unikatowe wydarzenie dopasowane tylko i wyłącznie do Twoich oczekiwań.

Warsztaty naukowe i eksperymentalne dla dzieci

Organizujemy warsztaty naukowe, które rozwijają wyobraźnię dzieci, pozwalają na zdobycie nowej wiedzy i pomagają zrozumieć, jak funkcjonuje świat. Podczas warsztatów dzieci uczą się poprzez zabawę. Prowadzący zajęcia starają się angażować uczestników w zajęcia, wymyślając dla nich kreatywne zabawy i konkursy z nagrodami.

Warsztaty organizowane przez naszą firmę odbywają się m.in. w szkołach i placówkach kultury. Prowadzą je aktorzy, naukowcy oraz animatorzy, którzy troszczą się o to, by wszyscy uczestnicy wydarzenia czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Warsztaty eksperymentalne

Warsztaty eksperymentalne prowadzone są przez eksperymentatorów oraz naukowców pracujących w szkołach i na uczelniach. Prowadzący tłumaczą i pokazują, w jaki sposób na co dzień ludzie stykają się z prawami fizyki oraz chemii. Doświadczenie oraz szeroka wiedza prowadzących sprawiają, że ich eksperymenty potrafią zaskoczyć nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych uczestników zajęć.

W ramach warsztatów dzieci przeprowadzają proste eksperymenty oraz biorą udział w zabawach z rekwizytami. Taka forma zajęć sprawia, że dzieci z łatwością zapamiętują nową wiedzę i lepiej rozumieją, w jaki sposób funkcjonuje świat.

Podczas zajęć organizowane są konkursy, które zmuszają uczestników do wykazania się kreatywnością i do wykorzystania wiedzy zdobytej w trakcie warsztatów. Wszystko odbywa się pod okiem czujnych animatorów, którzy przez cały czas troszczą się o bezpieczeństwo oraz zadowolenie najmłodszych uczestników.

Przykładowe tematy warsztatów naukowych

Głównym celem organizowanych przez nas warsztatów dla dzieci jest dostarczenie im przydatnej wiedzy z przedmiotów, które najszybciej można zrozumieć dzięki doświadczeniom. Dlatego organizujemy m.in. warsztaty chemiczne i fizyczne, które skupiają się na zagadnieniach takich jak: działanie prądu, funkcjonowanie praw fizyki oraz zastosowanie minerałów.