festyn

Jak zorganizować dziecięcą imprezę plenerową?

Imprezy w plenerze, szczególnie przy pięknej pogodzie cieszą się dużą popularnością. Zdaniem wielu artystów, szczególnie wdzięczną i ciekawą publicznością są dzieci, choć jednocześnie są one bardzo wymagające. Imprezy dla dzieci przygotowywane są zwykle w oparciu o wiele interesujących i zaskakujących zwrotów akcji. Szczególnie ważne jest więc, aby poprowadzeniem takiego wydarzenia zajęli się doświadczeni animatorzy.

193722040_4761464867214508_7010376952259381469_n

Dzień dziecka 2021

Pierwszy dzień czerwca zaczęliśmy od atrakcji dla naszych najmniejszych, ale równie ważnych klientów – dzieci! Przygotowane przez nas atrakcje dla najmłodszych czekały na nich nie tylko w Galeriach Handlowych, ale i też na festynach!

178748723_4643722098988786_1005650815766860294_n

Sezon rowerowy czas zacząć!

Wiosna coraz bliżej a wraz z nią sezon rowerowy! Dziś pracownicy jednego z gdańskich biurowców mogli skorzystać z usług mobilnego serwisu rowerowego – naszym mechanikom nie umknie żadna usterka!

teatr dla dzici

Jak zachęcić dziecko do teatru?

Kontakt ze sztuką ma kluczowe znaczenie dla rozwoju dziecka – nie tylko kształtuje jego gust artystyczny, ale przede wszystkim pozwala mu rozwijać wrażliwość i poszerza horyzonty. Kiedy jednak powinniśmy zabrać malucha do teatru po raz pierwszy i jak go do tego przygotować? I najważniejsze – jaki spektakl powinniśmy wybrać?

mali chemicy

Mali chemicy. Eksperymenty przez zabawę

Nauka nie zawsze przychodzi nam łatwo. Dotyczy to również naszych dzieci. Chociaż technicznie samo przyswajanie wiedzy w ich wieku jest niejako automatyczne, a szybkość uczenia się jest godna pozazdroszczenia, to jednak bardzo dużo zależy od tego, jak taka nauka wygląda oraz jak wiedza jest im przekazywana. Dlaczego? Wszyscy wiemy, że dzieci szybko się nudzą i nie ma szans, aby zainteresowała ich sama teoria przezywana jedynie za pomocą wykładów czy suchych faktów. Zupełnie inaczej sprawa wygląda wtedy, kiedy dzieci są zaangażowane w naukę, a przy tym wiele “rzeczy” dzieje się na ich oczach. Właśnie dlatego przedmioty ścisłe, takie jak chociażby chemia, przedstawione za pomocą eksperymentów połączonych z zabawą, idealnie trafiają do naszych milusińskich. Ba, możemy nawet powiedzieć, że dzieci wręcz garną się do takich zajęć. Dlaczego więc z tego nie skorzystać?

Warsztaty eksperymentalne dla dzieci

Warsztaty eksperymentalne dla dzieci

Dzieci kochają zabawę. Świetnie byłoby, aby poprzez zabawę zdobywały wiedzę. Jest to możliwe dzięki warsztatom, które nie tylko angażują najmłodszych do działania, ale też w zabawny sposób uczą. Metodę opracowała przed laty włoska lekarka Maria Montessori i do dziś jest ona wdrażana w wielu przedszkolach oraz szkołach na całym świecie.

bal karnawałowy

Przepis na udany bal karnawałowy

Jeżeli hucznie spędzona noc sylwestrowa to za mało, by zaspokoić Waszą potrzebę uczestnictwa w takich imprezach, świetnym pomysłem na kontynuację zabawy, może okazać się bal karnawałowy. Skoro więc uporaliście się już ze sporządzeniem długiej listy noworocznych postanowień, poświęćcie chwilę na przeczytanie naszego poradnika – może okazać się pomocny podczas organizacji tego wydarzenia.

Rozpoczęcie roku 2020

Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego i samych sukcesów w roku 2020!
Przygotowaliśmy same nowości, nie tylko artystyczne ale też na naszej stronie gdzie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
Zapraszamy do teatru – wciąż można rezerwować miejsca na: Awanturka z leśnego podwórka, Tajemnica smyczkowych instrumentów oraz Księżycowe opowieści. Wkrótce pojawi się całkiem nowy repertuar
Wydarzenia w Twojej okolicy – przy planowaniu zakupów polecamy sprawdzić czy nie organizujemy w tych dniach wydarzeń w pobliskich galeriach handlowych, cały rok wystawiamy spektakle nie tylko dla najmłodszych ale też i edukacyjne oraz rozwijające warsztaty tematyczne dla dzieci z rodzicami.
Już czwartego stycznia wzięliśmy się do pracy i zorganizowaliśmy kolorowe warsztaty kaszubskie w Auchan Port Rumia, które przyciągnęły masę małych rączek do zabawy! Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z warsztatów:

Zapraszamy również do odwiedzania naszego Fanpage FB oraz Instagrama!

Mikołajki

Mimo chłodnej pogody, razem z Mikołajem zwiedziliśmy Pruszcz Gdański, Czersk, Kosakowo i wiele innych miejscowości! Po rozgrzewających oraz angażujących występach na scenie uczestnicy Mikołajek zostali obdarowani słodkościami i prezentami. Elfy razem z reniferami ochoczo zabawiali najmłodszych widzów, a na koniec każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z Świętym Mikołajem.

Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki

Rozchmurzony weekend z teatrem.

Pomimo szarej oraz deszczowej pogody w ostatni weekend rozchmurzyliśmy dzieci i dorosłych w Centrum Handlowym, bawiąc się przy niezwykłym bańkowym show oraz rozweseliliśmy wszystkich przy rozśpiewanym spektaklu!

Nie chcesz przegapić żadnego spektaklu? Zapraszamy do zajrzenia na nasz kalendarz wydarzeń!