Warsztaty eksperymentalne dla dzieci

Warsztaty eksperymentalne dla dzieci

Dzieci kochają zabawę. Świetnie byłoby, aby poprzez zabawę zdobywały wiedzę. Jest to możliwe dzięki warsztatom, które nie tylko angażują najmłodszych do działania, ale też w zabawny sposób uczą. Metodę opracowała przed laty włoska lekarka Maria Montessori i do dziś jest ona wdrażana w wielu przedszkolach oraz szkołach na całym świecie.

bal karnawałowy

Przepis na udany bal karnawałowy

Jeżeli hucznie spędzona noc sylwestrowa to za mało, by zaspokoić Waszą potrzebę uczestnictwa w takich imprezach, świetnym pomysłem na kontynuację zabawy, może okazać się bal karnawałowy. Skoro więc uporaliście się już ze sporządzeniem długiej listy noworocznych postanowień, poświęćcie chwilę na przeczytanie naszego poradnika – może okazać się pomocny podczas organizacji tego wydarzenia.

Rozpoczęcie roku 2020

Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego i samych sukcesów w roku 2020!
Przygotowaliśmy same nowości, nie tylko artystyczne ale też na naszej stronie gdzie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
Zapraszamy do teatru – wciąż można rezerwować miejsca na: Awanturka z leśnego podwórka, Tajemnica smyczkowych instrumentów oraz Księżycowe opowieści. Wkrótce pojawi się całkiem nowy repertuar
Wydarzenia w Twojej okolicy – przy planowaniu zakupów polecamy sprawdzić czy nie organizujemy w tych dniach wydarzeń w pobliskich galeriach handlowych, cały rok wystawiamy spektakle nie tylko dla najmłodszych ale też i edukacyjne oraz rozwijające warsztaty tematyczne dla dzieci z rodzicami.
Już czwartego stycznia wzięliśmy się do pracy i zorganizowaliśmy kolorowe warsztaty kaszubskie w Auchan Port Rumia, które przyciągnęły masę małych rączek do zabawy! Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z warsztatów:

Zapraszamy również do odwiedzania naszego Fanpage FB oraz Instagrama!

Mikołajki

Mimo chłodnej pogody, razem z Mikołajem zwiedziliśmy Pruszcz Gdański, Czersk, Kosakowo i wiele innych miejscowości! Po rozgrzewających oraz angażujących występach na scenie uczestnicy Mikołajek zostali obdarowani słodkościami i prezentami. Elfy razem z reniferami ochoczo zabawiali najmłodszych widzów, a na koniec każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z Świętym Mikołajem.

Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki

Rozchmurzony weekend z teatrem.

Pomimo szarej oraz deszczowej pogody w ostatni weekend rozchmurzyliśmy dzieci i dorosłych w Centrum Handlowym, bawiąc się przy niezwykłym bańkowym show oraz rozweseliliśmy wszystkich przy rozśpiewanym spektaklu!

Nie chcesz przegapić żadnego spektaklu? Zapraszamy do zajrzenia na nasz kalendarz wydarzeń!

Koniec sezonu teatralnego

W maju zakończyliśmy sezon teatralny. W Sopocie, Gniewinie oraz Pelplinie nasza publiczność, mogła obejrzeć spektakl inspirowany najsłynniejszymi wierszami polskich poetów oraz mistrzami błyskotliwego żartu: Filipa i Flapa, Charliego Chaplina i Kabaretu Starszych Panów. Pełne humoru przedstawienie o dwóch przyjaciołach Procie i Filipie, skradło serca najmłodszych odbiorców.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie pochlebne opinie. Wierzymy w naszą misję o kształtowaniu wrażliwości artystycznej dzieci, dlatego staramy się pokazywać różne formy teatralne, które przede wszystkim mają na celu rozbudzenie wyobraźni i kreatywności naszych widzów. Niezmiernie cieszy nas aprobata z Państwa strony.  W październiku wracamy z nowym repertuarem. Nie możemy się doczekać.

Do zobaczenia!

Weekend z teatrem

Ten weekend zapowiadał się gorąco nie tylko ze względu na temperaturę, ale też na ilość radości jaką sprawiliśmy dzieciom i dorosłym. Pięć wspaniałych spektakli zostało przez nas wystawione w pięciu przeróżnych miejscach na całej Polsce, dostarczając pozytywnej energii.

Widzowie mieli szansę zobaczyć w Bydgoszczy Cioska i Judytkę, Wyspę Pacynek w Gdańsku, Czerwonego Kapturka w Piasecznie, Szewczyka Dratewkę w Rumii oraz mogli poznać Baśń o rycerzu bez konia w Łomiankach.

Po więcej zdjęć i informacji zapraszamy na nasz fanpage: Atrybut Event&Art

Listopad 2020
Grudzień 2020
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
logo_white-1

ul. Irysowa 12/7 80-177 Gdańsk

Wszystkie prawa zastrzeżone | Atrybut EVENT&ART 2007 - 2020