Oferta dla szkół i przedszkoli

Nasza wyobraźnia,podobnie jak u dzieci- nie ma granic, bo nic tak nie cieszy jak beztroska zabawa! Pełne kolorów, ruchu i skocznych melodii wydarzenia wywołają niejeden dziecięcy uśmiech. Naszym zadaniem jest kreowanie pięknych wspomnień! Zajmujemy się organizacją : – spektakli teatralnych i pokazów dla dzieci – warsztatów i spotkań edukacyjnych – imprez okolicznościowych.

Teatr i pokazy artystyczne

Posiadają wymiar edukacyjny oraz wychowawczy, dodatkowo gwarantując dobrą zabawę. Organizujemy spektakle dla dzieci o różnej tematyce, dostosowane do najmłodszych i najbardziej wymagających odbiorców. Jeśli szukają Państwo spektakli z morałem, które bawią, uczą i pomagają zrozumieć świat nasze przedstawienia z pewnością sprostają tym wymaganiom.

Warsztaty i spotkania

Nauka poprzez zabawę? Jak najbardziej! Jest to doskonała forma przyswajania nowej wiedzy i umiejętności. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji warsztatów naukowych dla dzieci i spotkań o charakterze edukacyjno- poznawczym. Podczas warsztatów dzieci w towarzystwie zaproszonych przez nas naukowców, artystów czy podróżników odkryją sekrety otaczającego świata dobrze się przy tym bawiąc.

Imprezy okolicznościowe

Festyn, bal karnawałowy dla dzieci, wizyta św. Mikołaja? Podejmiemy się każdego wyzwania! Scenariusze naszych wydarzeń wypełnione są po brzegi atrakcjami, wiemy bowiem jak wymagający potrafią być mali Klienci. Pełne wrażeń, kolorów, dźwięków wydarzenia sprawią, że dzieci zakończą dzień nie tylko z uśmiechem ale i z rumieńcem na twarzy.