Oferta dla galerii handlowych

Teatr w Galerii Handlowej? Kiedyś niewiarygodne – dziś już nikogo to nie zdziwi. Galerie stały się nie tylko miejscem w którym można zrobić zakupy, zjeść lunch czy napić się kawy. Pełnią one funkcję przestrzeni miejskiej obfitującej w liczne wydarzenia rozrywkowo – kulturalne. Wizyta w Centrum Handlowym stała się formą spędzania czasu a naszym zadaniem jest ten czas uatrakcyjnić. Organizujemy wydarzenia artystyczne w galeriach handlowych, które dostarczą mnóstwo dobrej zabawy, i wywołają przyjemne, pozostające w pamięci skojarzenia.

13 lat działalności

15 lat działalności

mapa

Eventy dla 25 galerii handlowych w całej Polsce

Galerie Handlowe ikona

Ponad 1000 udanych eventów

projekty cykliczne

80% – projekty cykliczne: pokazy, warsztaty, spektakle dla dzieci, animacje

imprezy okolicznościowe, akcje promocyjne

20% – imprezy okolicznościowe, akcje promocyjne, usługi dodatkowe np. pakowanie
prezentów, serwis rowerowy

Warsztaty artystyczne i techniczne

Rozwijanie kreatywności dziecka jest bardzo ważne, dlatego również organizujemy rodzinne warsztaty artystyczne i techniczne w Galeriach Handlowych! Klienci mogą zapoznać się z przeróżnymi nietypowymi technikami, jak w prosty sposób stworzyć zabawki i dekoracje. Dodatkowo w ofercie znajdują się warsztaty z robotyki, które prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów na sprzęcie dopasowanym do każdego wieku dziecka.

Teatr i pokazy artystyczne w centrum handlowym

Najmłodsi Klienci Galerii są bardzo ważną i wymagającą grupą docelową. Nie lubią nudy i nie umknie im żaden szczegół. Organizujemy barwne, wesołe i pełne interakcji przedstawienia dla dzieci w różnym wieku. W prosty i przystępny sposób pomagają zrozumieć świat dostarczając wielu morałów. Mogą mieć charakter pojedynczy, lub co bardzo dobrze sprawdza się w przypadku Galerii Handlowych- cykliczny. Zaangażowani w spotkanie z ulubionymi bohaterami widzowie chętnie wracają, aby wziąć udział w kolejnym wydarzeniu.

Warsztaty i spotkania edukacyjne

Zabawa jest dla najmłodszych najważniejszą formą spędzania czasu… a jeśliby połączyć ją z nauką? Podczas warsztatów naukowych dla dzieci dostarczymy maluchom nie tylko niesamowitej frajdy, ale także przekażemy cenną wiedzę i umiejętności. W naszej ofercie znajdują się warsztaty i spotkania edukacyjne o różnej tematyce. Do ich współtworzenia zapraszamy m.in. artystów, podróżników czy naukowców.

Urodziny Galerii i inne imprezy okolicznościowe

Niemal każda Galeria Handlowa ma w swoim roku kalendarzowym przynajmniej kilka dni wymagających szczególnej oprawy. Urodziny Galerii, Mikołajki czy Dzień Dziecka, to tylko niektóre z nich. Posiadamy obszerną bazę artystów, wokalistów czy konferansjerów. Współpracujemy z animatorami, cyrkowcami i aktorami. Zajmujemy się organizacją i przeprowadzeniem zabaw i konkursów dla dzieci oraz akcji prosprzedażowych.